OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3.10.2021 r - Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia".   

W naszej parafii organizowany będzie kurs dla narzeczonych wg programu „Radość i Nadzieja”. Są to cztery spotkania: trzy soboty oraz niedziela.
    Termin spotkań:
  • - soboty: 23 i 30 października, 6 listopada w godz. 14.00 – 20.00
  • - niedziela: 7 listopada w godz. 14.00 – 19.30
Spotkania składają się z wykładu, warsztatów i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach, należy wczesnięj się zapisać. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem. Ze względu na sytuacje organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany organizacji kursu ze stacjonarnej na online.   

W środę 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które odprawimy po Mszy św. wieczornej.   

W sobotę 16 października przypada 43 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicą Piotrową. Tego dnia o godz. 11.00 w Świątyni Opatrzności Bożej dwóch naszych ministrantów Jerzy i Dominik otrzyma z rąk ks. Biskupa promocje lektorskie.   

W przyszłą niedzielę 17 października o godz. 16.00 Msza św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.   

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w naszym kościele o godz. 17.30.   

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia: "Gość Niedzielny" i Niedziela. Na stoliku za ławkami jest wyłożony nowy numer "Florianusa".   

: